Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Operations
gl: Operacións

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: login
gl: iniciar sesión

en: File Upload
gl: Subida de ficheiro

en: Text field
gl: Campo de texto

en: options
gl: opcións

en: Add an attribute
gl: Engadir rol

en: Number of options
gl: Opcións de selección

en: Display type
gl: Tipo de vista

en: Select box
gl: Caixa de busca

en: List position
gl: Posición na lista
