Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Required
gu: જરૂરી

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Text field
gu: લખાણ ક્ષેત્ર
