Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური
