Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Required
kk: Қажетті

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы
