Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Required
km: ទាមទារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Text field
km: វាល​អត្ថបទ
