Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: options
kn: ಆಯ್ಕೆಗಳು
