Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Required
ku: پێویستە

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Text field
ku: خانەی دەق
