Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Text field
mn: Текст талбар
