Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Required
mr: आवश्यक

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी
