Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း
