Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Required
nl: Verplicht

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: File Upload
nl: Bestandsupload

en: Text field
nl: Tekstveld

en: options
nl: opties

en: Add an attribute
nl: Attribuut toevoegen

en: Number of options
nl: Aantal opties

en: Display type
nl: Weergavetype

en: No product attributes have been added yet.
nl: Er zijn nog geen productattributen toegevoegd.

en: Select box
nl: Selectievakje

en: Radio buttons
nl: Keuzeopties

en: List position
nl: Lijstpositie

en: Checkboxes
nl: Keuzevakjes
