Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: delete
nn: slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Required
nn: Påkrevd

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Label
nn: Etikett

en: Text field
nn: Tekstfelt
