Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: delete
os: схаф

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан
