Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ
