Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Required
ps: غوښتى

en: Name
ps: نوم

en: Text field
ps: متن ډګر
