Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Required
ru: Обязательно

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Label
ru: Метка

en: login
ru: войти

en: File Upload
ru: Загрузка файла

en: Text field
ru: Текстовое поле

en: options
ru: параметры

en: Add an attribute
ru: Добавить атрибут

en: Number of options
ru: Количество параметров

en: Display type
ru: Тип отображения

en: No product attributes have been added yet.
ru: Атрибуты товара еще не добавлены.

en: Select box
ru: Блок выбора

en: Radio buttons
ru: Радиокнопки

en: List position
ru: Позиция в списке

en: Checkboxes
ru: Блоки флажков
