Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Label
si: ලේබලය
