Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Required
sk: Povinné

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: File Upload
sk: Nahrávanie súboru

en: Text field
sk: Textové pole

en: Add an attribute
sk: Pridať vlastnosť

en: Number of options
sk: Počet možností

en: Display type
sk: Typ zobrazenia

en: No product attributes have been added yet.
sk: Zatiaľ neboli pridané žiadne vlastnosti produktu.

en: Radio buttons
sk: Prepínacie tlačidlá

en: List position
sk: Pozícia v zozname
