Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Required
sl: Obvezno

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka
