Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Required
sq: Kërkohet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho
