Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: delete
sv: radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Label
sv: Etikett

en: login
sv: logga in

en: File Upload
sv: Filuppladdning

en: Text field
sv: Textfält

en: options
sv: alternativ

en: Add an attribute
sv: Lägg till en egenskap

en: Number of options
sv: Antal alternativ

en: Display type
sv: Typ av visning

en: No product attributes have been added yet.
sv: Inga egenskaper för vara har lagts till än.

en: Select box
sv: Kryssruta

en: Radio buttons
sv: Envalsknappar

en: List position
sv: Listposition

en: Checkboxes
sv: Kryssrutor
