Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్
