Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: delete
tr: sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Required
tr: Zorunlu

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: login
tr: giriş yapın

en: File Upload
tr: Dosya Yükle

en: Text field
tr: Metin alanı

en: options
tr: seçenekler

en: Display type
tr: Gösterim türü

en: List position
tr: Liste konumu
