Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Operations
vi: Thao tác

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Required
vi: Bắt buộc

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Label
vi: Nhãn

en: Text field
vi: Trường văn bản

en: options
vi: tuỳ chọn

en: Add an attribute
vi: Thêm một thuộc tính

en: Number of options
vi: Số tùy chọn

en: Display type
vi: Kiểu trình bày

en: List position
vi: Vị trí danh sách
