Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Label
am: መሰየሚያ
