Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: delete
az: sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Required
az: Tələb olunur

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: File Upload
az: Fayl yüklə

en: Text field
az: Mətn sahəsi

en: Display type
az: Ekran növü
