Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Required
be: Абавязкова

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: File Upload
be: Загрузіць файл

en: Text field
be: Текставае поле

en: Display type
be: Тып паказу
