Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Operations
bs: Operacije

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Required
bs: Obavezno

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Text field
bs: Tekst polje

en: Display type
bs: Tip prikaza
