Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Required
et: Kohustuslik

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Nimetus

en: File Upload
et: Faili üleslaadimine

en: Text field
et: Tekstiväli

en: options
et: omadused

en: Display type
et: Kuva tüüp

en: List position
et: Asukoht loendis
