Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Required
fa: اجباری

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Label
fa: برچسب

en: login
fa: لاگین

en: File Upload
fa: بارگذاری فایل

en: Text field
fa: فیلد متنی

en: options
fa: گزینه‌ها

en: Number of options
fa: تعداد گزینه‌ها

en: Display type
fa: نوع نمایش

en: Radio buttons
fa: دکمه‌های رادیویی

en: List position
fa: موقعیت لیست
