Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Required
hr: Nužno

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: File Upload
hr: Otpremi datoteku

en: Text field
hr: Polje teksta

en: options
hr: opcije
