Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ
