Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: delete
id: hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Required
id: Wajib

en: Name
id: Nama

en: login
id: masuk log

en: File Upload
id: Unggah berkas

en: Text field
id: Bidang isian teks

en: Display type
id: Tipe tampilan

en: Radio buttons
id: Tombol radio
