Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: delete
is: eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Label
is: Merking

en: Text field
is: Textareitur

en: Display type
is: Birta tegund
