Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: delete
jv: busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Label
jv: Judul

en: Text field
jv: Field tèks
