Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Required
lv: Obligāts

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Label
lv: Etiķete

en: login
lv: pieslēgties

en: File Upload
lv: Failu Augšupielāde

en: Text field
lv: Teksta lauks

en: options
lv: opcijas

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: List position
lv: Vieta sarakstā
