Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Required
ml: അത്യന്താപേക്ഷിതം

en: Name
ml: പേര്

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Label
ml: അടയാളം
