Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Required
oc: Requesit

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Text field
oc: Camp tèxte

en: options
oc: opcions

en: Display type
oc: Tipe d'afichatge

en: Checkboxes
oc: Casas de marcar
