Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Required
ro: Necesar

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Label
ro: Etichetă

en: File Upload
ro: Încărcare Fișier

en: Text field
ro: Câmp text

en: Add an attribute
ro: Adaugă un atribut

en: Display type
ro: Tipul de afișare

en: Radio buttons
ro: Butoane radio

en: List position
ro: Poziţie în listă
