Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Required
ta: தேவை

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Text field
ta: உரை புலம்

en: Display type
ta: காட்சி வகை
