Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Required
th: จำเป็น

en: edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Text field
th: ช่องข้อความ
