Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Reset to defaults
af: Herstel na verstekwaardes

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Name
af: Naam

en: Time
af: Tyd

en: User
af: Gebruiker

en: Product
af: Produk

en: 0 sec
af: 0 sek
