Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
am: ወደ ነባሪዎች መልስ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Name
am: ስም

en: Time
am: ሰዓት

en: User
am: ተጠቃሚ

en: @time ago
am: @time በፊት
