Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
ast: Valores predefiníos

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Name
ast: Nome

en: Time
ast: Hora

en: User
ast: Usuariu

en: @time ago
ast: hai @time
