Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Reset to defaults
bg: Върни се към стойностите по подразбиране

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Name
bg: Име

en: Time
bg: Време

en: User
bg: Потребител

en: @time ago
bg: преди @time

en: Expired
bg: Изтекли

en: Product
bg: Продукт

en: 0 sec
bg: 0 сек
