Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Name
bn: নাম

en: Time
bn: সময়

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: @time ago
bn: @time সময় আগে

en: 0 sec
bn: 0 সেকেন্ড
