Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Reset to defaults
bo: སྔར་ཡོད་ལྟར་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Name
bo: མིང

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: @time ago
bo: @time་སྔོན་ལ

en: 0 sec
bo: སྐར་ཆ་༠
