Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Reset to defaults
cy: Ailosod i rhagosodiadau

en: Item
cy: Eitem

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Name
cy: Enw

en: Time
cy: Amser

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Defaults
cy: Rhagosodiadau

en: @time ago
cy: @time yn ôl

en: 0 sec
cy: 0 eiliad
