Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Reset to defaults
dz: སྔོན་སྒྲིག་འདི་ཚུ་ སླར་སྒྲིག་འབད།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Name
dz: མིང་།

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: @time ago
dz: @time གི་ཧེ་མ།

en: 0 sec
dz: སྐར་ཆ་ ༠།
