Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Reset to defaults
el: Επαναφορά στις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις

en: Item
el: Αντικείμενο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Name
el: Όνομα

en: (none)
el: (κανένα)

en: Time
el: Ώρα

en: User
el: Χρήστης

en: expired
el: έληξε

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα

en: @time ago
el: πριν από @time

en: Product
el: Προϊόν

en: 0 sec
el: 0 δευτ
